Medewerkers

Onze medewerkers vormen de spil van de organisatie. Ze zijn daarbij veelal aanspreekpunt voor u.

Wij vinden het prettig om een gezicht bij een gesprek te kunnen plaatsen, vandaar dat we voor u onze medewerkers in beeld hebben gebracht.

  Henk Reedijk
Directeur
Makelaar
Gecertificeerd pensioen adviseur
Financieel adviseur
henkreedijk@deadvieswinkel.nl
  Marlene Visser FFP
Directeur
Makelaar
Gecertificeerd financieel planner
Hypotheekadviseur
marlenevisser@deadvieswinkel.nl
    Petra Musch
Medewerker binnendienst
Belastingen, Administraties,
RegioBank
petra@deadvieswinkel.nl
   Dominique Reedijk
Medewerker binnendienst
Belastingen en Administraties
dominique@deadvieswinkel.nl
   Sara Mendes
Medewerker binnendienst
Particulier, Vermogen,
Regiobank
sara@deadvieswinkel.nl
   Linda Rijnberg
Medewerker binnendienst
Particulier, Zakelijk,
Regiobank
linda@deadvieswinkel.nl
  Ria Vrins
Medewerker binnendienst
Particulier
ria@deadvieswinkel.nl
  Catarina de Wolff
Medewerker binnendienst
Hypotheken, Kredieten,
RegioBank
catarina@deadvieswinkel.nl
  Jose Linders
Boekhouding
jose@deadvieswinkel.nl
   Jessica van Zummeren
Medewerker binnendienst
Particulier, Zakelijk,
RegioBank en Kredieten
jessica@deadvieswinkel.nl